Lhasa Apso Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naši ljubimci

Go down

Naši ljubimci Empty Naši ljubimci

Postaj  Admin sub svi 30, 2009 3:13 am

Predstavite vašu lhasu Wink
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 18
Join date : 30.05.2009
Age : 36
Lokacija : Sarajevo,BiH

https://lhasaapso.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Naši ljubimci Empty Re: Naši ljubimci

Postaj  Admin sub svi 30, 2009 4:19 am

Zdravo,
moje ime je Taichi. I u decembru ću napuniti 3 godine. Ja sam jedna dobrica i volim jako da se mazim. Jako volim da spavam u ormarima i u smiješnim pozama. Kada me ostave samu ja ne pravim probleme nego legnem i spavam, a kad se vrate nema sretnijeg psa od mene. Najviše volim kada moji ukućani dođu iz shoppinga onda sve kese moram prekontrolisati. Toliko volim kopati po kesama da se zna desiti da cijela uđem u kesu. Laughing Do nedavno sam bila jako probirljiva u ishrani,ali u zadnje vrijeme jedem sve što mi daju. I moji ukućani su jako sretni zbog toga. Ne volim ići vani kada pada kiša.A ako i izađem onda neću ništa da radim jer sam ja toliko slatka kao da sam od šećera pa se bojim da se ne istopim. Laughing Kad dobijem novu igračku toliko se obradujem da mi ništa više ne bude važno. Tako da moji vlasnici moraju nositi tu igračku sa mnom vani jer se brinu za mene i žao im je da trpim. Što se tiče putovanja to mi ne predstavlja nikakav problem jer veći dio puta prespavam. Jako volim da idem na more jer mi baka od moje vlasnice daje puno mesa, a nema mi ništa slađe od mesa. Kada sam vani nisam baš druželjubljiva sa drugim psima jer sam dama, a svi me njuškaju pa se ja ljutim na njih. Imam dva- tri svoja prijatelja koje volim i s kojima se igram, a ostali me ne zanimaju. Ne volim velike pse jer ih se bojim pa kad mi priđu ja se sva ukočim, a kad oni krenu dalje onda se ja pravim važna pa trčim za njima. Laughing Eto sad ću stati sa pričom o sebi, a evo vam jedna slika da vidite kako sam ja sladak pas.

Naši ljubimci Tajciii021
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 18
Join date : 30.05.2009
Age : 36
Lokacija : Sarajevo,BiH

https://lhasaapso.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.